Studijní programy

LLM Studium

llm1

LLM - Veřejné právo

Studijní program LLM Veřejné právo se zaměřuje na prohloubení znalostí a dovedností v oblasti práva veřejného sektoru. Studenti budou zkoumat komplexní aspekty veřejného práva, včetně právních postupů, správního práva, ústavního práva a základních lidských práv a svobod.

Více o programu
NAPIŠTE NÁM

Chcete se o LLM studiu dozvědět více?

REFERENCE

Úspěchy, které nás dělají hrdými

Když se ohlédnu za svým rozhodnutím přihlásit se ke studiu MBA, nemohu být spokojenější. Získal jsem hluboké porozumění obchodní strategii v oblasti školství, ale také jsem měl tu čest spolupracovat s některými z uznávaných lektorů. Tyto zkušenosti, které jsem zde získal, mě připravily na vedoucí roli v mém současném zaměstnání.

Mgr. Jindřich Popelka, MBA

Učitel
Díky LLM studiu na Elite Teacher Academy jsem se nejen vzdělávala v oblasti práva, ale také jsem pochopila hlubší kontext a význam právních rozhodnutí ve vzdělávacím sektoru. Dnes, díky této holistické perspektivě, mohu dělat lepší a informovanější rozhodnutí, která skutečně dělají rozdíl a neustále mi umožňují posouvat se dále.

Mgr. Andrea Kopecká, LLM

Vedoucí právního týmu
Studium MBA na Elite Teacher Academy mi neposkytlo jen tradiční obchodní vzdělání, ale především mě naučilo, jak adaptovat své znalosti v dynamicky se měnícím prostředí vzdělávacího sektoru. Učení zde nebylo jen o knihách a teoretických znalostech, ale hlavně o skutečném pochopení, jak věci fungují v praxi a reálném životě.