STUDIJNÍ PROGRAMY

MBA Studium

skolstvi

MBA - Management ve školství

Program MBA Management ve školství na Elite Teacher Academy je určen pro budoucí lídry vzdělávacího sektoru. Zaměřuje se na kombinaci strategického řízení s konkrétními aspekty školního prostředí, přičemž studenti získávají dovednosti potřebné k efektivnímu vedení škol a vzdělávacích institucí.

Více o studiu
teacher1

MBA - Management sociálních věcí

Naš program MBA Management sociálních věcí je navržen pro ty, kteří mají vášeň pro sociální spravedlnost a chtějí působit na vedoucích pozicích v neziskovém a veřejném sektoru. Předměty se zaměřují na otázky sociální politiky, řízení neziskových organizací a inovativní strategie pro řešení sociálních výzev.

Více o studiu
teacher3

MBA - Personální řízení a andragogika

Program MBA Personální řízení a andragogika je určen pro profesionály, kteří se chtějí stát odborníky v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání dospělých. Studenti se učí jak efektivně spravovat a rozvíjet týmy, zatímco získávají hluboké porozumění principům andragogiky a strategiím učení pro dospělé.

Více o studiu
NAPIŠTE NÁM

Chcete se o studiu MBA dozvědět více?

REFERENCE

Úspěchy, které nás dělají hrdými

Když se ohlédnu za svým rozhodnutím přihlásit se ke studiu MBA, nemohu být spokojenější. Získal jsem hluboké porozumění obchodní strategii v oblasti školství, ale také jsem měl tu čest spolupracovat s některými z uznávaných lektorů. Tyto zkušenosti, které jsem zde získal, mě připravily na vedoucí roli v mém současném zaměstnání.

Mgr. Jindřich Popelka, MBA

Učitel
Díky LLM studiu na Elite Teacher Academy jsem se nejen vzdělávala v oblasti práva, ale také jsem pochopila hlubší kontext a význam právních rozhodnutí ve vzdělávacím sektoru. Dnes, díky této holistické perspektivě, mohu dělat lepší a informovanější rozhodnutí, která skutečně dělají rozdíl a neustále mi umožňují posouvat se dále.

Mgr. Andrea Kopecká, LLM

Vedoucí právního týmu
Studium MBA na Elite Teacher Academy mi neposkytlo jen tradiční obchodní vzdělání, ale především mě naučilo, jak adaptovat své znalosti v dynamicky se měnícím prostředí vzdělávacího sektoru. Učení zde nebylo jen o knihách a teoretických znalostech, ale hlavně o skutečném pochopení, jak věci fungují v praxi a reálném životě.