Teacher Academy

Partnerské benefity

  • Úvod
  • /
  • Partnerské benefity

Elite Education Network se může pochlubit silnou sítí korporátních a institucionálních partnerů.

Společně s těmito firmami, instituce a organizacemi nejenže poskytujeme možnost postgraduálního vzdělávání a školení zaměstnanců, ale také otevíráme dveře do světa praktických zkušeností prostřednictvím stáží.

Tato symbióza s našimi partnery nám dále umožňuje poskytovat našim studentům a absolventům přístup k exkluzivním pracovním příležitostem. Naši partneři, jsou stejně oddaní investování do lidských zdrojů, jako jsme my. Díky tomu jsme schopni pomoci překlenout propast mezi akademickým studiem a profesní kariérou.

 

Firemní spolupráce

Vybraným společnostem, s nimiž udržujeme úzkou spolupráci, nabízíme speciální partnerské benefity. Tyto benefity jsou formou zlevněného postgraduálního vzdělávání pro zaměstnance těchto konkrétních firem, organizací či institucí.

Našimi partnery jsou pečlivě vybrané instituce, které sdílejí naše hodnoty a vysoké standardy. Díky tomu můžeme zajistit, že nabídky práce, které představujeme ve studijním intranetu, odpovídají vysokým očekáváním kvality a profesního růstu.

Věříme, že kvalitní vzdělávání je klíčem k úspěchu a naše partnerství s korporacemi, institucemi a organizacemi jsou strategicky navržena tak, aby studentům pomohla dosáhnout plného potenciálu.

Chcete se o našich partnerských benefitech dozvědět více? Napište nám!